Opatstvi saint antimo obklopene montalcino

Místa Montalcina, mezi velkolepou krajinou a jedinečným smýšlením, váží nápoj mezi nejúspornější ideály románských skladeb v Itálii. Opatství Sant'Antimo je populární kostel ponořený v krásné toskánské provincii poblíž některých mocných podivných vesnic. Budova dolů na vrcholu kopce ve Val d'Orcia a je navíc obklopena vinicemi, olivovníky, balíčky cypřišů, rozptýlenými idylickými soudy a nepřirozenými jedinečnými věcmi, které lákají osadníky.

Očividně nyní oznámili, že opatství Sant'Antimo je obeznámeno s osídlením města Montalcino. Pevnost vyčnívající na kyselé bouli je pokryta stádem sangiovských vinic, které jsou oklamány do výroby andělských rudých vín, jako jsou Brunello, Rosso a Sant’Antimo.Úvod do tohoto kostela sleduje vzor cesty v podnebí a renesanci do středověku. V 9. století odešel z karolínského trimestru. Podle fantazií se Karol Impressive vracel do současného údolí po návratu z Říma, protože jeho stráž stál plaz. Ve snu se králi zjevil anděl, který ho rozptýlil, aby dusil strážce, aby odvezli místní bylinu. Díky současnému odvrácení se všichni bojovníci vzpamatovali, zatímco Karol Rozrosły se rozhodl postavit kapli, aby vyjádřil jeho deportaci. Ve skutečnosti zůstala označená kaple Karolingiánů v pozici tohoto opatství: dnes je díky módnímu shonu restaurací stále mocné si všimnout slávy bizarního aparátu.

Opatství je vytvořeno z neobvyklého materiálu, který se dívá na neuvěřitelné zrcadlo travertinu s jasnými žílami. Zvonice je v románském stínu Lombardu a opatská místnost trpí drahými hromádkami s patetickými hlavicemi. K dispozici je také portál z 9. století s důstojností „Portale dei Battezzanti“, obraz Marie a dítěte Enthroned z roku 1260, zatímco polychromovaný tupý kříž ze stejné čtvrtiny 12. století. Zjevně je opatství posledním pláštěm, který byl objeven!