Model vybavit salon v puvabnem formatu

Pokud máte rádi slavné doplňky a relativně palácový styl, oceňujeme vás za uspořádání salonu v půvabném stylu. Provokativně se prokáže a udeří k sobě.

Kromě toho je anglické obložení gres dokonale kombinováno

Na jedné přední straně je perfektní uspořádání stěn a podlahy. Zde jsou nejvhodnějším návrhem anglické dřevěné obklady, které jsou bláznivé vystaveny zdi, zejména pokud jsou pokryty dekorativní štukou. Z fronty na podlaze stojí za to umístit kachličku gres na slavný lesk, alternativou může být omezený vinyl, který můžete vdechnout.

Vyjměte si obličejové vybavení

Datum přemýšlení o sbírce poufs. V uvedeném osudu si vyberte poslední stylizované vydání Louisiany. Praha to zkontroluje, ale i výstava s prosklením. Vždy stojí za to přizpůsobit dobrý stůl velkorysým sklem nebo jen geometrickou variantou a pro tenké póly. Protože to také vibruje o zábavním systému, místo klasických křesel plus osmanské, bude roh ve tvaru L s přikrývkami vypadat pěkně. Vedle něj položte bledé koberce s výraznější chmýří.

Popírejte, kromě toho, odpusťte výběr úžasného, ​​ctnostného svícnu i poukázky. Pravděpodobně nezklameme svíčku nebo stojací lampy, také porcelánové figurky.