Kovove fazole tedy ikona chicago

Pro sílu existuje socha z vytrvalé nerezové Cloud Gate, která reprezentuje tragédii, ale pro rekreanty existuje nejchutnější bitva o rozvoj kultovního selfie. Sociální práce - ikonická také jako "Fazole" - nechtějí být zaneprázdněným substrátem všech linií v Chicagu. Faktura britského malíře Sira Anishe Kapoora byla viditelná během založení Millennium Park v roce 2004. Nuże existuje podle domnělého hada města a navíc je zde jedna z nejčastěji fotografovaných zvědavostí v Chicagu.

Fazole představují jedno z nejúčinnějších ošetření pro spatření podobného panoramatu Chicaga, přilepeného na pádu. Trvalé umění, které založil londýnský básník Anish Kapoor, bylo kvalifikováno na základě dvou myšlenek, které v roce 1999 uvolnily vícevrstvou sochu pro „špičatou“ sochu, která byla přičítána Millennium Square. Na frontě by síla Chicaga existovala speciálně konstitutivně zabudovaná do této kovové komponenty - zejména od té doby, co struktura dříve ve strukturách průhledu během slavnostního otevření zeleně v roce 2004. Anish Kapoor nedokončila sochu teprve v květnu 2006, kdy žila, aby se fyzicky naučila jako nebeský popis.

Neustále až do doby, kdy mu bylo zasláno nedostupné datum, Chicago neočekávaně nazývalo ocelovou sochou „Bean“ reflexní díky tichému oblouku. Nicméně, jeho slavnostní titulek, proto, "Cloud Gate"; 80 zástavek jeho povrchu dále od nebe ohýbá uvolnění v profilu branky.

V současné době Fasolka chová mnoho příznivců, také milenců, o existenci se říká, že je bizarní, ale lidé obvykle mají touhu ohraničit stříbřitý umělecký prostor. Specifika dezinfekčních prostředků se používají dva facky denně, rána v časných ranních hodinách a rytí v noci, aby se vyleštila a posílila plnost. Servisní tým sestupuje a odstraňuje minimálně šest splátek (aby se zbavil bublin prstů až na sedm rytin denně. Cloud Gate, tedy ikona Chicago je také jednou z nejcitlivějších her.