Kdyz take zacala vaznost turisticke asociace na ayers rock uluru

Domorodci byli v ulicích Uluru a teroristických Tjutách nepřátelně hostováni po dobu 30 000 let.Jejich umění pravidelně žilo pouze v této pozici. To je věřil, že oblast australského Mediana (jehož velká píseň je Uluru a Kata Tjuta byl napsán na začátku velkolepými prarodiči.

Uluru a Tormentor Tjut rozdávají během trimestru spočítatelné výkonnostní testy, po kterých následují spiknutí Tjukurpy.Anangu tvrdí, že jsou netradičními jedinci této mentality a jsou také stabilní a navíc důležití při vedení současných dědečků.

Manažerskou neaboriginální bytostí, která viděla Kata-Tjutu, byl stěžovatel Ernest Giles, který zmínil misku a v roce 1872 režíroval poblíž krále Canyona. Giles nazval Olgu nejvýznamnějším baldachýnem po paní Olze z Württemberska.

V roce 1873 zůstal původní tvůrce William Gosse u rané neaboriginální individuality, kterou jsem spatřil Uluru, a jmenoval ho Ayersem Rockem za uctívání náměstka horké Austrálie, sira Henryho Ayersa.

Hluboký agregát existoval v této oblasti postupným císařským únikem v roce 1894. Organizace byla poslána ke studiu geologie, minerálních měst, rostlin a štěňat a domorodých akulturací v australském mediánu. Tato cesta způsobila hromadu kapitálově náročných rad o současném regionu a schválila, že tento sektor nebyl zaručen pro pěstování.

V roce 1920 žil Uluru také Kata-Tjuta na nedůvěru k jihozápadu, což je část svěžího organismu, který je považován za nedůvěru jako svatyně domorodců.

To ubytovalo proud, že někteří non-domorodý spolubydlící chodili touto oblastí až do čtyřicátých lét, zatímco domorodé rezervy v Austrálii, Median žil nízký dávat olivine. V roce 1948 byla na Uluru postavena polní ulice a mistři světa také zahájili návštěvu Uluru, Kata-Tjuta, navíc nezřetelné místo.

Ayers Rock Native Park by byl postaven v roce 1950, v tomto osamělém roce, ve kterém Alice Springs, zrádce Len Tuit, zopakoval polykání nástupců gramatiky Sydney Knox během úniků do Uluru. Tuit byl překvapen, že se v roce 1955 obrátil na poburující turistický potenciál výložníku a nabídl elegantní výsměch. Muži tábořili ve stanech a dodávali potravu vodku z Curtin Springs.